Rolety wewnętrzne » G-MAX – Krosno – Przez nasze okna świat jest piękniejszy

G-MAX – Krosno – Przez nasze okna świat jest piękniejszy » Jestesmy firmą od lat specjalizującą się w sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdą Państwo okna i drzwi z PCV, aluminium, drewna, paraperty PCV i wiele innych.

Rolety wewnętrzne

Roletka mini
System MINI przeznaczony jest do rolet wolnowiszących, montowanych bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych. Posiada dwa rodzaje mechanizmów hamujących: t – 4,2 i t – 6 dostosowanych do rury ø 17 mm. To niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system wzbogacony wieloma sposobami bezinwazyjnego montażu.

Maksymalna szerokość: 160 cm
Maksymalna wysokość: 250 cm
Kolory: biały, brąz, dąb.
Roleta przyszybowa
Roletki w kasetach dzielimy na przyszybowe i naramowe. System UNI BESTA kryje w sobie IDEĘ UNIFIKACJI. Daje to możliwość
tworzenia różnych typów i opcji przy użyciu zawsze tych samych podstawowych elementów, tj: pakietu montażowego, profilu osłonowego
i rury ø 17.Dodając odpowiedni profil przystawkowy i wkładkę dystansową zbudujemy każdy potrzebny typ lub opcję roletki.
Program UNI BESTA umożliwia bezinwazyjny montaż. Profile systemu UNI BESTA dostępne są w wersji aluminiowej i tworzywowej.
Szczególnej atrakcyjności systemowi UNI BESTA przynosi dostępność w bogatej gamie oklein drewnopodobnych.

Maksymalna szerokość: 160 cm
Maksymalna wysokość: 210 cm
Kolory: biały, brąz, anoda ,dąb, jasny dąb, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech.